SAŠA ĐEKIĆ POBJEDNIK 5 KOLA DRŽAVNE LIGE

Proteklog vikenda u prostorijama bilijar kluba "Diamond" u Zvorniku odigrano je 5. kolo Državne lige. Igrala se disciplina Devetka, a učešće je uzelo 23 takmičara iz druge divizije. Najuspješniji takmičar bio je Saša Đekić, član sportskog bilijar kluba Sport Pub iz Doboja. Đekiću je ovo treći put ove sezone da je osvojio prvo mjesto.Ovog vikenda u finalnom meču je savladao Azura Ibrića (Billy) rezultatom 9:5, dok su treće mjesto zauzelu Nedim Selimović (Billy) i Emir Mujkanović (Click)

Ovo predposljednje kvalifikaciono kolo obilovalo je lijepim potezima a sam turnir je protekao u fer i sportskoj atmosferi. Naredno kolo predviđeno je u novembru mjesecu kada nam je na redu disciplina Desetka. Nakon posljednjeg šestog kola dobit ćemo predstavnike 4. divizije na završnom mastersu za državnog prvaka.